Malların ve Taşıyıcıların Sigortası

Sigorta programı, karayolu, denizyolu, hava yolu veya demiryolu ile taşıma sırasında yükün kaybolması veya hasar görmesi durumunda bütçenizi masraflardan koruyacaktır. Sigorta kapsamında bir olayın meydana gelmesi durumunda, kayıpları tazmin edeceğiz ve tazminat taleplerinin ödenmesini üstleneceğiz. Sigorta kapsamı Rusya’da ve yurtdışında geçerlidir. Yük taşımacılığının tamamını veya tek seferlik yük taşımacılığını sigortalayabilirsiniz.

Tüzel Kişilik Mülk Sigortası

Rusya’da her gün 270 bina ve yapı yangından zarar görüyor. Yaklaşık 120 bina yangında yok olur. Yalnızca 2016 yılında, üretim tesislerinde, depolarda ve perakende satış tesislerinde çıkan yangınların neden olduğu maddi hasar miktarı 10 milyar ruble’yi aştı. Sigorta, bina sahiplerinin ve kiracılarının işlerini öngörülemeyen masraflardan korumalarını sağlayacaktır. Bir yangın sonucunda mülke verilen zararın yanı sıra bir dizi riski içeren bir sözleşme imzalayabilirsiniz.

Trafik Sigortası

Rusya’da her gün kaydedilen trafik kazası sayısı 800’den fazladır. Sigorta, şirketinizi karayolu, su, hava ve demiryolu taşımacılığındaki kazalardan kaynaklanan hasarlardan koruyacaktır.Sigorta programlarımız, sadece araç onarımları için planlanmamış masraflardan kaçınmaya değil, aynı zamanda bir kazada yaralanan sürücülere, yolculara ve üçüncü şahıslara verilen zararın telafi edilmesini sağlayacaktır.